Rekrutacja 2018/2019 - Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego w Warszawie

Kilka słów o naszej szkole:

•  Jesteśmy przyjazną dla uczniów szkołą.

•  Posiadamy doskonale wyposażone pracownie dla najmłodszych dzieci, kompleks boisk szkolnych, własny plac zabaw.

•  Nasi uczniowie wychodzą do kina teatru, muzeum, wyjeżdżają na krótkie wycieczki.

•  Po lekcjach uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania w ramach zajęć ekologicznych, sportowych, artystycznych, języków obcych, gry na     gitarze.

•  Po lekcjach dzieci korzystają ze świetlicy szkolnej z bardzo bogatą ofertą zajęć (np. plastycznych, literacko – teatralnych).

•  Organizujemy systematycznie, raz w miesiącu dzień otwarty dla rodziców, wychowawca ma raz w tygodniu dyżur dla rodziców.

•  Pedagog, pedagog – terapeuta, psycholog, logopeda i reedukator pomagają w nauce i rozwiązywaniu problemów.

Rekrutacja do:
oddziałów przedszkolnych
klas pierwszych
klas czwartych i siódmych

Otwarta sobota dla rodziców i uczniów, którzy rozpoczną naukę w roku szkolnym 2018/2019 odbędzie się
9 CZERWCA 2018 r.  w godz. 10:00