Judo - Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego w Warszawie

mgr Jacek Kowalski
trener judo

tel.: 600 263 907

Zajęcia judo prowadzi mgr Jacek Kowalski – trener judo III dan, instruktor gimnastyki, instruktor narciarski, ratownik wodny, skoczek spadochronowy, trener Medalistów Mistrzostw Polski.

Uczniowie naszej szkoły mają możliwość trenowania judo w ramach Uczniowskiego Klubu Judo 225. Dzieci uczestniczą w zawodach sportowych oraz wyjeżdżają na obozy sportowe letnie i zimowe.

Szkoła posiada salę judo, wyposażoną w specjalistyczne maty do trenowania tej dyscypliny oraz siłownię.

Strona UCZNIOWSKIEGO KLUBU JUDO 225 i MAŁEJ SZKOŁY JUDO
www.ukj225.pl

Informacje na temat wyników, zawodów i imprez judo na stronie
Warszawsko - Mazowieckiego Związku Judo

Mała Szkoła Judo

Na terenie naszej szkoły prowadzone są zajęcia w ramach Małej Szkoły Judo.
Program Małej Szkoły Judo został opracowany przez trenerów Jacka Zawadkę i Jacka Kowalskiego. Od 3 lat we współpracy z Warszawsko Mazowieckim Związkiem Judo UKJ 225 realizuje program sportowy w szkołach podstawowych m. st. Warszawy, w których nacisk położony jest na prawidłowy rozwój psychofizyczny dzieci.
Program przeznaczony jest dla uczniów i uczennic pierwszej, drugiej i trzeciej klasy (zajęcia prowadzone będą w trakcie godzin świetlicowych 13.30-16.30).