Kadra - Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego w Warszawie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Kadra

Nauczyciele

Augustynowicz Aleksandra
edukacja wczesnoszkolna, bibliotekarz

Antoniak Sławomir

nauczyciel wspierający

Basińska Ewelina

wychowanie fizyczne

Barańska Adrianna
pedagog wspierający

Bereda Bernadeta

edukacja wczesnoszkolna

Bielińska Sylwia

przyroda, geografia

Biernacka  Justyna
psycholog

Błaszczyk Grażyna

wychowawca świetlicy

Błażewicz  Sławomir
j.polski

Chotomska Dorota
wychowanie przedszkolne

Colella Marta
religia

Denis Marta
wychowawca świetlicy

Długoszewska Joanna
edukacja wczesnoszkolna

Domańska Olga
edukacja wczesnoszkolna
 
Dubielecka Irena
j. polski, wychowanie do życia w rodzinie

Dunajewska Katarzyna
wychowawca świetlicy

Dydcz Aleksandra
wychowanie przedszkolne

Dziedziejko Anna
wychowawca świetlicy, plastyka

Galińska Beata
Matematyka

Garcia Moreira Sirlej
wychowawca świetlicy

Glica - Pikus Renata

matematyka

Godun Aneta
wychowawca świetlicy, technika

Gołębiowska - Kolasa Iwona

wychowawca świetlicy

Gorzkowska Małgorzata
wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

Gumieniuk Edyta

kierownik świetlicy

Hrehorowicz Artur
wdż, etyka, wos

Jabłońska Monika
język angielski

Janik Anna
muzyka, zajęcia techniczne, zajęcia komputerowe

Jankowska Olga
j. angielski

Jankowska Michalina

wychowawca świetlicy

Jaworowska Beata
plastyka

Jusiak Piotr
historia, j. angielski, wychowanie do życia w rodzinie

Kosterska Małgorzata
przyroda, biologia, wychownie do życia w rodzinie

Kowalska Anna
historia, bibliotekarz

Kowalewska Anna
logopeda

Krzesińska Beata
chemia, fizyka


Lacek Elżbieta
edukacja wczesnoszkolna

Lewoń Karolina

wychowanie przedszkolne

Makowska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna

Mućko Agata
religia

Nowicka Patrycja
wychowanie przedszkolne

Otulak Ewelina

wychowanie przedszkolne

Piekut Greta
edukacja wczesnoszkolna

Pietryka Adam
pedagog

Piwowarska Katarzyna

j. angielski

Pokwiczał Krystian
edukacja dla bezpieczeństwa

Potempa Katarzyna
wychowawca świetlicy

Prokopowicz  Katarzyna
j. polski

Romanek Anna
wychowawca świetlicy

Rudnicki Radosław

wychowanie fizyczne

Rytel - Mućka Hanna

edukacja wczesnoszkolna

Skoczylas Małgorzata
wychowawca świetlicy

Smulko - Wojcieszek Beata

matematyka, technika

Sokalska Agnieszka
j. polski

Stefańska Elwira
wychowanie przedszkolne

Stepanenko Sylwia
plastyka, j. angielski

Stuczyńska  Ewa
Matematyka

Stypuła Lilianna
nauczyciel wspierający

Szczawińska Katarzyna
religia

Szymanowska Monika
zajęcia komputerowe, informatyka

Szymańska  Magdalena
Wychowanie fizyczne

Tanajewska Anna

reedukacja

Tłoczek Barbara
j. polski

Tomas Bernardo

j. hiszpański

Tomczyk Beata

j. angielski

Turowska - Świerczek Joanna
edukacja wczesnoszkolna

Uszko Krystian
j. angielski

Wrona Iwona

zajęcia rewalidacyjne

Wylazłowska Paulina
wychowawca świetlicy

Zacholska Anna
edukacja wczesnoszkolna

Zadrożna Barbara
pedagog, doradztwo zawodowe

Zielonka Katarzyna
historia, biblioteka

Żera Bożena
j.polski

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego