Informacje różne - Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego w Warszawie

Menu główne:

Informacje różne

Wniosek o wydanie Spersonalizowanej Warszawskiej Karty Miejskiej

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i  w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, od dnia 25 maja 2018 roku zmienił się wzór wniosku o wydanie Spersonalizowanej Warszawskiej Karty Miejskiej. Wniosek przyjęty na wzorze nieobowiązującym nie będzie zrealizowany. Wzór jest dostępny również na stronie internetowej http://www.ztm.waw.pl/?c=697&l=1.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNO-PLASTYCZNY „100 BOHATERÓW NA 100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI”

Rok 2018 jest niezwykle ważny dla naszej historii – w listopadzie będziemy świętować setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Po trudach walk i ciężkiej pracy, udało się Polakom odzyskać niepodległość i odbudować swój kraj.
Chcielibyśmy uczcić to niezwykle wydarzenie
. Nasza szkoła postanowiła zorganizować
Ogólnopolski Konkurs Historyczno - Plastyczny pt.  „100 Bohaterów Na 100 Lat Niepodległości”.
Konkurs objęty został HONOROWYM PATRONATEM MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY. Zachęcamy do zapoznania się z  regulaminem.

Program rządowy "Dobry Start"

1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie bez względu na dochody otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł, które będą mogli przeznaczyć na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20. roku życia. W przypadku dzieci niepełnosprawnych wsparcie będzie przysługiwało do ukończenia 24. roku życia. Program „Dobry Start” to również wsparcie dla uczestników zajęć rewalidacyjno-wychowawczych od 7. roku życia do zakończenia zajęć. Wnioski o świadczenie z programu można składać online już od 1 lipca br. Nabór wniosków w formie papierowej rozpocznie się miesiąc później 1 sierpnia br. Ostateczny termin mija 30 listopada br. Więcej informacji na www.mpips.gov.pl/DobryStart

Akcja profilaktyczna dotycząca wszawicy

Szanowni Państwo,

Oddział Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w m.st. Warszawie przygotował akcję profilaktyczną dotyczącą wszawicy. Prosimy  o zapoznanie się z informacjami.

PEDIKULOZA czyli co Twoje dziecko może miec na głowie

WSZAWICA - problem zdrowotny w placówkach oświatowo - wychowawczych

Więcej informacji na www.pssewawa.pl/art,244,wszawica-w-polsce-problem-nadal-aktualny